Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

Anita Sosnowska

Certyfikowany terapeuta uzależnień, socjoterapeuta, pedagog

Posiada certyfikat KBdsN akredytowany przez Ministerstwo Zdrowia, ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku Socjoterapia na Uniwersytecie Gdańskim. Jest trenerem grupowym treningu zastępowania agresji oraz certyfikowanym realizatorem programu Candis. Ukończyła również liczne szkolenia związane, m.in. z uzależnieniami behawioralnymi, pracą z traumą w terapii uzależnień oraz praąy z wysoko funkcjonującymi osobami uzależnionymi od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Studiowała Pedagogikę na UMK w Toruniu.

Ma przeszło 20-letnie doświadczenie zawodowe w pomaganiu osobom uzależnionym. Pracowała w stacjonarnych ośrodkach dla osób uzależnionych, w tym: NZOZ Monar Wyszków, Monar-Markot Toruń, Want Brodnica Dolna/ Szanajdy oraz My Way w Gdańsku. Współpracowała z Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej prowadząc terapię indywidualną, grupy, warsztaty i psychoedukację.
                                                Konsultuje indywidualnie osoby dorosłe uzależnione od alkoholu, narkotyków i uzależnień behawioralnych (np.: hazard) oraz bliskich osób uzależnionych.

„Skoro przekraczasz próg tego miejsca, to znaczy, że masz odwagę i nadzieję. Postaram się tę odwagę docenić, a nadzieje rozbudzić. Skoro przekroczyłeś próg tego miejsca, to znaczy, że coś Ci zaczęło przeszkadzać lub ważnym dla Ciebie ludziom. Wspólnie zobaczmy, co to jest i co będziesz chciał z tym zrobić. Postaram się dać Ci do tego bezpieczną przestrzeń, wsparcie i całą wiedzę, którą posiadam, a którą cały czas poszerzam. Niech ta nadzieja, z którą przyszedłeś stanie się czymś realnym i osiągalnym. Wiem, że to jest możliwe, inaczej by mnie tu nie było.”