Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

DAGNY GOROZTIZA

Psycholog

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS , jest także stypendystką Uniwersidad de Valenia w Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie licznych stażów i wolontariatów w tym Klinika Budzik, Wspólne Podwórko, ESN Social, OPS, Instytut Psychiatrii i Neurologii.

W Alma Libre prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz jest kooterapeutą w grupie dla osób uzależnionych.

„Od kilku lat zajmuję się pracą z dziećmi zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz doświadczającymi przemocy. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam w świetlicy socjoterapeutycznej Wspólne Podwórko, następnie podjęłam pracę w Ośrodku Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Stokrotka. W pracy skupiam się przede wszystkim na dziecku jako człowieku, starając się je jak najlepiej poznać oraz zrozumieć, dlatego ważny jest dla mnie również kontakt z rodzicem. Cenię sobie równowagę między różnymi aspektami życia. Od kilku lat aktywnie uprawiam Ultimate Frisbee, reprezentowałam Polskę w Plażowych Mistrzostwach Świata, obecnie rozpoczynam projekt rozwijania umiejętności społecznych poprzez naukę gry we ultimate frisbee wśród młodzieży na terenie dzielnicy Ursus.
W czasie wolnym ćwiczę jogę i podróżuję.”