Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

Elżbieta Krzyżanowska

Magister pedagogiki resocjalizacyjnej
specjalista terapii uzależnień

Ukończyła także Kurs Racjonalnej Terapii Zachowania
Pracuje w nurcie poznawczo behawioralnym. Ma bogate doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi ale także z młodzieżą. Obszary, w których pracuje: uzależnienia, współuzależnienie, DDA, lęki, stany depresyjne, zmiany nastroju, niska samoocena
Diagnozuje zaburzenia ADHD
Doświadczenie zawodowe uzyskiwała w Poradniach Leczenia Uzależnień w Warszawie

Pracę łączę z rozwojem osobistym i wciąż uczestniczę w różnego typu warsztatach.
Interesuję neurobiologią, która bada w jaki sposób komórki nerwowe odbierają informacje ze środowiska i w jaki sposób przetwarzają je na określony rodzaj informacji. Z kolei każda informacja powoduje pewne przejawy zachowań, które z punktu widzenia innych ludzi mogą być nieracjonalne i niezrozumiałe. W pracy z pacjentami posługuję się takimi metodami jak: dialog sokratejski, medytacja, relaks, metafora, inscenizacja, techniki wyobrażeniowe.

Moje doświadczenie pokazuje, że każdy człowiek może przejąć kontrolę nad własnym umysłem i przełamać negatywne wzorce. Każdy ma w podświadomości jakieś niszczące programy, które można zmienić poprzez świadomy wybór i wytrwałe dążenie do celu. Każdy ma możliwość tworzenia własnego życia w taki sposób, by było szczęśliwe i satysfakcjonujące. Bolesne chwile są impulsem do wzrastania, bo gdy wszystko jest łatwe człowiek nie ma powodu by się zmieniać. Jednak życie składa się także z wielu dobrych chwil, które warto pielęgnować. Spotykamy też na swojej drodze wielu cudownych ludzi, którzy nas wspierają.