Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

Kamila Pawlik

Psycholog, Specjalista psychoterapii, terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji

Magister psychologii, specjalista psychoterapii uzależnień (w procesie certyfikacji). Tytuł magistra uzyskała studiując na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na specjalizacji psychologia kliniczna. Specjalistyczne Szkolenie w Dziedzinie Uzależnień ukończyła w stowarzyszeniu Natanaleum – Instytucie Psychoprofilaktyki i Psychoterapii. Brała udział w szkoleniu z zakresu uzależnień behawioralnych: „Terapia uzależnień behawioralnych – program dla specjalistów psychoterapii uzależnień”. Ponadto brała udział w licznych szkoleniach i konferencjach doskonalących umiejętności psychoterapeutyczne terapeutów.

 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Leczenia Uzależnień SZPZLO Warszawa-Targówek i na Oddziale Leczenia Uzależnień w Szpitalu MSWiA w Otwocku, prowadząc psychoterapią indywidualną i grupową osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych (np.: alkohol, narkotyki i leki) i uzależnionych behawioralnie (np. hazard), a także psychoterapię osób współuzależnionych. 

W Alma Libre prowadzi sesje indywidualne dla osób dorosłych uzależnionych od substancji psychoaktywnych i behawioralnie, a także dla członków rodziny osoby uzależnionej.  „