Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

Karolina Delura

  Psycholog certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie szkolenie dla terapeutów uzależnień. Jest Certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień (Nr. 1957). Swoje doświadczenie zdobywała na oddziale dziennym Centrum Odwykowego w Warszawie, a następnie przez 5 lat w poradni leczenia uzależnień. Pracowała zarówno indywidualnie, jak i grupowo z osobami uzależnionymi, a także z ich rodzinami. W pracy z osobami ryzykowanie bądź szkodliwie używającymi substancji, stosuje również nowoczesny program Ograniczania Picia.

Cały czas pogłębia swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach m.in: terapia doświadczeniowa, grupowa terapia uzależnień pogłębiona, terapia DDA, prowadzenie sesji on-line, dialog motywujący. Od lat pracuje również warsztatowo z młodzieżą i dorosłymi w obszarze komunikacji interpersonalnej, planowania swojego czasu i profilaktyki uzależnień.

W naszym warszawskim gabinecie  Terapii i Leczenia uzależnień, prowadzi terapie indywidualna i grupową dla osób uzaleznionych, współuzależnionych i DDA.

W wolnym czasie wspina się w skałach i tańczy, od niedawna miłośniczka yogi na hamakach.

Nasze spotkanie może być dla Ciebie momentem zatrzymania się, żeby pooglądać siebie „tu i teraz”. Przy moim wsparciu możesz zobaczyć gdzie jesteś, ale też dokąd chcesz zmierzać, aby było to w zgodzie z Tobą. Terapię widzę, jako przestrzeń do zmiany jakości swojego życia.