Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

Kinga Wołąkiewicz

Specjalista terapii uzależnień w procesie certyfikacji, andragog, trener grupowy, coach.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku pedagogicznym ze specjalizacją z andragogiki oraz Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych na Uniwersytecie SWPS we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji i Szkoły Trenerów TROP. Posiada certyfikat coacha ICC (International Coaching Community). Realizuje program certyfikacyjny dla terapeutów uzależnień w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok.

Przez ponad dwadzieścia lat pomagała ludziom się rozwijać pracując w organizacjach biznesowych jako trener umiejętności psychospołecznych, coach i menedżer. Podjęła decyzję o zmianie ścieżki zawodowej i zaangażowała się pracę w obszarze pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię indywidualną dla osób z problemem uzależnienia oraz grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe.

W Alma Libre Leczenie Uzależnień w Warszawie pracuje stacjonarnie, indywidualnie i prowadzi terapię uzależnień online.

Prywatnie mama dorosłego syna, żona, miłośniczka Islandii i poezji.

„Bardzo bliskie jest mi podejście Rogers’a, który wskazuje, iż rolą terapeuty jest tworzenie warunków, w których drugi człowiek potrafi posłuchać sam siebie, zrozumieć powody swojego cierpienia czy problemu oraz znaleźć tempo i kierunek zmian, które będą mu rzeczywiście służyły. Głęboko wierzę, że relacja terapeutyczna leczy. Relację opartą na autentyczności, akceptacji i empatii drugi człowiek może wykorzystać do tego by się rozwijać i poczuć się lepiej”.