Terapia Uzależnień Warszawa

Mickiewicza 52/3, 01-650 Warszawa

608 – 792 – 445
almalibre@almalibre.pl

facebook | twitter | instagram

Terapia uzależnień i współuzależnień online

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z koronawirusem, oraz śledząc sugestie Krajowego Biura ds. Narkomanii, oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Polskiego Rządu, zespół Alma Libre postanowił dostosować sposób funkcjonowania Gabinetu w taki sposób, aby korzystanie z terapii stało się możliwe i bezpieczne.

Leczenie uzależnień przez Internet

Wprowadzamy nowe formy prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych

Terapia uzależnień online, przez Internet
Zarówno grupa dla uzależnionych i współuzależnionych czy DDA, jak i sesja indywidualna może odbyć się  ONLINE poprzez platformy SKYPE, Messenger (facebook ‘owy), WHAT’S UP i inne zaproponowane przez Was.

Uruchomiamy także, terapeutyczne i wsparciowe sesje TELEFONICZNE.

WYBÓR NALEŻY DO WAS I TERAPEUTY dlatego formę kontaktu terapeutycznego wybieracie podczas pierwszej konsultacji telefonicznej.
Jest to BARDZO WAŻNE żebyśmy mogli zsynchronizować działania ze względu na to , że duża część naszych dotychczasowych klientów – już korzysta z terapii online.

Część naszych terapeutów pełni dyżury w żoliborskim gabinecie, pracując na treściach grupowych, bezpośrednio z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dlatego istnieje możliwość zamiany terapii grupowej lub terapii online na zajęcia indywidualne.

W praktyce oznacza to, że poza sesją z Waszym terapeutą indywidualnym – możecie dobrać sesję terapeutyczną zamiast grupy terapeutycznej w wybranej formie live, online, telefoniczna.

Również, jeżeli nie uda Wam się ustalić adekwatnej do Waszych potrzeb formy – proszę o kontakt telefoniczny – poszukamy możliwości razem.

Ponadto istnieje możliwość transmisji grupy przez platformę SKYPE.

Psychoterapia i inne formy wsparcia przez Internet lub telefon

Zapraszamy też do korzystania, zwłaszcza W TEJ TRUDNEJ STRESOWEJ sytuacji z innych form niż terapia uzależnień.
Każdy terapeuta uzależnień jest też psychoterapeutą. Co oznacza, ze nie tylko zajmujemy się terapią uzależnień, ale także szeroko rozumianym wsparciem psychologicznym.

W naszym warszawskim zespole terapeutycznym czekają na Was:

  • Psychoterapeuci
  • Psycholodzy
  • Pedagodzy
  • Terapeuta rodzinny
  • Coach
  • Specjaliści przeciwdziałania przemocy.

Na koniec: KORONAWIRUS (COVID-19) to bardzo trudna i przykra sprawa, jednak PAMIĘTAJCIE nadal UZALEŻNIENIE jest uznawane za chorobę, PRZEWLEKŁĄ, CHRONICZNĄ i ŚMIERTELNĄ.
W Polsce jest ok 1.300.000 osób uzależnionych a śmiertelność często wyższa niż w przypadku wirusów. Stosujcie profilaktykę koronawirusa, ale nie zapominajcie, że kiedy się skończy – problem uzależnienia nadal pozostanie.

Życzymy Wam – Zespół Alma Libre Terapia i Leczenie Uzależnień – przede wszystkim zdrowia i zapraszam do kontaktu, by ustalić formy terapii.

Zapraszamy do kontaktu: